Drakas s.r.o.- poradenství a konzultace
vyhledat 

NAJDETE NÁS

SÍDLO SPOLEČNOSTI (CENTRÁLA)


Sídlíme v novostavbě v Brně - Novém Lískovci, Plachty 2.

foto

Městskou dopravou

Z autobusového nádraží Zvonařka - bus 84 - zastávka Mendlovo náměstí, přestup na trolejbus 26 - zastávka Kamenný vrch.
Z vlakového nádraží - tramvaj č. 1 - zastávka Mendlovo náměstí, přestup na trolejbus 26 - zastávka Kamenný vrch.

Sídlíme cca 80 m od zastávky MHD "Kamenný vrch".


Autem

Z dálnice D1, EXIT 190, směrem od Prahy směrované jako BRNO - ZÁPAD, směrem na Prahu jako Výstaviště BVV a Svitavy. Po cca 1 km odbočíte doprava směr Centrum, Bohunice a Starý Lískovec, a to do mírného stoupání. Po dalších 500 m odbočíte doleva směr Popůvky a GRAND PRIX, projedete rovně světelnou křižovatku a asi 700 m za semafory odbočíte doprava směr Kohoutovice a Hotel Myslivna, po projetí zatáčkou odbočíte doleva. Po ujetí 800 m odbočíte na první křižovatce doprava směr Kamenný vrch. Kolem první odbočky doprava (ulice Slunečná) projedete rovně a hned za zastávkou MHD se nachází druhá odbočka doprava na ulici Plachty.

Z centra Brna - směr kolem BVV (brněnského výstaviště), odbočíte do Pisáreckého tunelu směr Nový Lískovec, Bohunice. Po výjezdu z tunelu odbočíte na první odbočce vpravo. Přijedete na světelnou křižovatku, kde odbočíte vlevo do mírného kopce. Dále pokračujete pořád rovně po hlavní silnici, projíždíte cca 1 km sídlištěm Nový Lískovec až téměř ke konci jeho zástavby, kde těsně před konečnou stanicí MHD (vlevo uvidíte nízkou cihlovou novostavbu, kde sídlíme) odbočíte vlevo na ulici Plachty.


Parkování je umožněno na dvou parkovišťích přímo před objektem.


MapaPOBOČKA SPOLEČNOSTI


Otevřeli jsme pobočku v novostavbě v Brně - Bystrci, Říčanská 1290/1.

foto

Městskou dopravou

Z autobusového nádraží Zvonařka - bus 84 - zastávka Mendlovo náměstí, přestup na autobus  52 - zastávka Kavčí.
Z vlakového nádraží - tramvaj č. 1 - zastávka Mendlovo náměstí, přestup na autobus  52 - zastávka Kavčí.

Autem

Z dálnice D1, EXIT 182 - Kývalka,směrované na Popůvky, poračujete po silnici II. třídy 602 přes Popůvky do Veselky (součást Troubska). Ve Veselce za restaurací odbočíte po cca 120 m vlevo na ulici Stará dálnice (směr Brno-Bystrc), která sloužila jako část Grand Prix staré Velké ceny. Po cca 5 km na první světelné křižovatce odbočte vlevo na ulici Štouračova do menšího kopce, míjíte čerpací stanici po levé straně, vyjedete až na most (pod mostem tramvajová doprava), ihned za mostem odbočíte vlevo na ulici Vejrostova a projíždíte stálým stoupáním sídlištěm Brno-Bystrc II, cca po 1,4 km, jakmile silnice začne klesat, odbočíte vlevo (těsně před autobusovou zastávkou) a mírným stoupáním jedete po ulici Teyschlova. Projedete celou ulicí Teyschlova (cca 500 m) a z ní první odbočka doprava je ulice Říčanská. Naše kancelář je hned na začátku této ulice.

Z centra Brna - směr kolem BVV (brněnského výstaviště), objedete celé výstaviště po ulici Bauerova směr Brno-Bystrc (také směr Svitavy), projedete novým tunelem křižovatku v Pisárkách. Po vyjetí z tunelu máte po pravé straně tramvajovou dopravu, pokračujete cca 2 km po ulici Žabovřeská, přičemž stále máte po pravé straně koleje. Při první příležitosti odbočte doprava směr Brno-Bystrc (směrován i market OBI), vyjedete na most nad koleje a sjíždíte na ulici Kníničská. Pokračujte po Kníničské stále rovně (přes troje semafory) cca 3,5 km (po pravé straně máte stále tramvajové koleje). Za mostem přes řeku Svratku odbočte vlevo a hned na další křižovatce opět vlevo, po ulici Odbojářská (cca 1,3 km) jeďte až ke kruhovému objezdu, který projedete rovně a pokračujete po ulici Vejrostova. Jeďte stále po této ulici, která stoupá sídlištěm Brno-Bystrc II, cca 1,7 km. Jakmile silnice začne klesat odbočte vlevo (těsně před autobusovou zastávkou) a mírným stoupáním jeďte po ulici Teyschlova. Projedete celou ulicí Teyschlova (cca 500 m) a z ní první odbočka doprava je ulice Říčanská. Naše kancelář je hned na začátku této ulice.


Parkovat lze na ulici Říčanská, případně na některém z parkovišť v blízkosti.Mapa

2018 © Drakas s.r.o., tel. 547 385 062, info(@)drakas.cz